: 100 000

Банк Фінанси та Кредит. Введіть ваш E-mail для оформлення передплати: Підписку оформлено успішно. На вказану вами електронну пошту відправлено лист з підтвердженням передплати. Ми раді, що ви з нами! Уважаемый Андрей! У додатку до оформення підписки ви можете також отримувати: Підписку оформлено успішно. На вказану вами електронну пошту відправлено лист з підтвердженням передплати. Ми раді, що ви з нами! Отримуйте по E-mail найголовніші фінансові новини України і світу: Підписку оформлено успішно. На вказану вами електронну пошту відправлено лист з підтвердженням передплати.

, :

Ми раді, що ви з нами! Я у них кредита не брал, а теперь мне наяривают и днем, и ночью… Все попытки что-то доказать игнорируются… Меня тупо отключают при разговоре с оператором… Пойду завтра в офис… Невероятные приключения в мире зловонного зомбибанка и его прихвостней-коллекторов. Я тоже был в шоке от их дел, которые они проворачивают. Помогите решить проблему. Добрый день! Хотела бы уточнить, сколько делается справка о закрытии кредита, который был выплачен 2012г. По телефону мне сказали 7-10 дней.

Теперь, когда я ее заказала-мне говорят месяц. Кроме того, сотрудник банка не идет на разговор и бросает трубку. К кредит тел 0800308080. Повністю погасила кредит 06.07.18. останні 500 грн для повного погашення було чек отправляла на елект.адресу КФ, но кредит не погасили і продалі коллекторам звонят 3800 кажуть долг кажу в мене чек о останній проплаті но діректор не розсматрює заявку! ФК КРЕДИТ КАПИТАЛ — ПРОСТО УЖАС! Звонят из К- Капитал и вымогают деньги.

, 20

Переуступка кредитов ФиКа за 5% ? Кредиторы ФиКа, 200 Плюс, Кто пойдет с нами? Единственно возможный вариант возврата отнятых денег. Вымогают деньги. Номер правоприемников банка «Финасы и Кредит»- ООО «Кредит Капитал» Уважаемые клиенты ликвидированного банка «Финасы и Кредит», по вопросам задолженности, которые поступают от ООО «Кредит Капитал», звоните по номерам 0800 300 401, 0800 308 080 — это отдел взыскания. Номер 0800 302 000 не актуален для банка. Замучили колектори та працівники банку. Пiдскажiть будь-ласка.

,

ФиК и его афера с ФК Кредит Капитал. Вымогают деньги. Финансы и кредит. ВЫМОГАТЕЛИ — МОШЕННИКИ «Финансы и кредит» Борг по зарплатній карті. Та же история с вымагательством. В стадії ліквідації. З 18.12.2015 — прийнято рішення про початок процедури ліквідації. З 18.09.2015 — запроваджено тимчасову адміністрацію.

Банк «Фінанси та Кредит» було засновано в 1991 році. Спочатку фінустанова називалася «Комерційним банком ділового співробітництва», в 1995 було перейменовано в «Комерційний банк« Фінанси і Кредит », а в 2002 назва банку було скорочено до своєї нинішньої версії. Фінустанова надає повний спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам. Банк володіє розгалуженою філіальною мережею — близько 300 відділень. Банкоматна мережа фінустанови нараховує понад 450 банкоматів. Банк «Фінанси та Кредит» входить в ТОП-20 українських банків за розміром активів — на 1 квітня 2013 року вони становили майже 24 млрд. Кредитний портфель банку склав практично 19 млрд. Понад 13 млрд.

moneyveo, : 5 15000

гривень коштів населення і бізнесу зберігається на рахунках фінустанови. Основним власником банку «Фінанси і Кредит» вважається відомий український бізнесмен і народний депутат України Костянтин Жеваго, з яким також пов’язано близько 60 підприємств в самих різних сферах економіки (Полтавський ГЗК, Київмедпрепарат, Стахановський вагонобудівний завод та ін.).

Address

Contacts